Centrum Okien i Drzwi Poznań

BIURO CZYNNE JEST W TYGODNIU PON-PT W GODZINACH 9 – 17

ZADOWOLENIE I UZNANIE KLIENTÓW TO NAJISTOTNIEJSZA MISJA NASZEJ FIRMY


Zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul.Michałowo (SZCZEPANKOWO)

centrum-okien-i-drzwi-poznan

Wyświetl większą mapę


NOWA SIEDZIBA CENTRUM OKIEN I DRZWI JUŻ NA WIOSNĘ

nowa-siedziba-2014

Budowa nabiera rozpędu i już na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku, nową siedzibę firmy będą mogli odwiedzić pierwsi klienci. Nowa lokalizacja naszej Firmy (mapka poniżej) wpłynie przede wszystkim na łatwość i czas dojazdu do nas. Pozwoli również na zwiększenie komfortu obsługi klientów oraz możliwości prezentacji najciekawszych rozwiązań w zakresie stolarki otworowej. Dzięki temu, każdy nasz klient, będzie mógł liczyć na bezpośredni dostęp do pełnej gamy produktów i usług oraz przygotowanie dla niego najlepszej oferty.

Lokalizacja nowej siedziby CENTRUM OKIEN I DRZWI – ulica Michałowo, (na przeciwko ul.Agrestowej) SZCZEPANKOWO.

nowa-lokalizacja-centrum-okien-i-drzwi-poznan


Schuco TOP MARKAMiło nam poinformować, że okna które sprzedajemy zostały uhonorowane tytułem Top Marka 2012 w kategorii „Profile i systemy okienno-drzwiowe z aluminium i PCV”, co stanowi ukoronowanie roku i naszej dotychczasowej pozycji widzianej oczami klienta/konsumenta. Top Marka to ekskluzywny tytuł, o przyznaniu którego decyduje szczególnie wybitna pozycja marki wśród konkurencyjnych brandów wg. podziału branżowego. Tytuł ten otrzymują brandy, które zdołały utrzymać się przez lata w ścisłej czołówce konkursu Laur Konsumenta / Klienta. O przyznaniu wyróżnienia TOP MARKA decyduje przede wszystkim pozycja oraz dynamika rozwoju marki wśród konkurencyjnych brandów według podziału branżowego. Laur Klienta – Top Marka przyznawane jest również produktom i usługom, które zdobyły największą sympatię konsumentów/klientów biorących udział w plebiscycie. Na podstawie analizy popularności oraz ocen przyznawanych przez oddających głosy w plebiscycie wyłaniane są marki najlepiej postrzegane przez konsumentów/klientów.


Schuco PoznańOkna Poznań na 4 Pory Roku … to unikalna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju linia nowoczesnych okien dla wszystkich wymagających Klientów ceniących sobie wysoki komfort życia. Okna Poznań 4 Pory Roku systemu Schuco urzekają swoją ponadczasową linią oraz smukłą budową profilu. Różne style i warianty w ramach marki 4 Pory Roku oraz szeroka paleta kolorów i oklein zapewniają wyjątkową swobodę projektowania wnętrz i elewacji. Możliwość operowania kolorystyką i detalem. to dodatkowe akcenty pozwalające podkreślić własny styl. Systemy okienne 4 Pory Roku proponują wzornictwo na miarę przyszłości oraz inteligentną technologię, która zwiększa poczucie bezpieczeństwa, podnosi wartość domu i mieszkania.


centrum_2013CENTRUM OKIEN I DRZWI POZNAŃ, to dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji w branży OKNA PCV w Poznaniu. Od kilkunastu lat staramy się sprostać każdemu życzeniu naszych klientów i z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Każdy budujący dom lub remontujący mieszkanie szuka doskonałego rozwiązania w kwestii nowych okien. Kierując się do naszej firmy otrzymasz fachowe i profesjonalne doradztwo, wycenę okien, drzwi, bram czy rolet. W ciągu dekady zamontowaliśmy wiele okien czym zyskaliśmy wdzięczność wielu ludzi, a najlepszym tego dowodem są Klienci z polecenia.  Współpracujemy z wieloma firmami z branży, które odgrywają ważną rolę na rynku. Są to m.in. , Internorm, Nowy Dom (Okna Poznań Schüco), Alsecco – producenci okien, Krispol – producent bram segmentowych, Wikęd, Ł & K, Hörmann – producenci doskonałych drzwi. Wzajemna wieloletnia współpraca pozwoliła wypracować solidne relacje handlowe, a ciągła wymiana doświadczeń permanentnie wpływa na poprawę jakości świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferowane przez nas produkty pozwolą zrealizować marzenia wielu z Państwa. Montaż stolarki okiennej w bliźniaku, domu jednorodzinnym, domu pasywnym, energooszczędnym nie stanowi dla nas żadnego problemu. Z dnia na dzień galeria ulega powiększeniu tak jak zadowolenie naszych klientów. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej firmy. Komfort i bezpieczeństwo inwestycji popieramy produktami z najwyższej półki, profesjonalnym montażem oraz fachową i miłą obsługą zarówno przed jak i po sprzedażową. Okna Poznań to nasza domena !