O nas

 

O nas

 

NASZA MISJA

CENTRUM OKIEN I DRZWI POZNAŃ, to dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji w branży OKNA PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje fasadowe w Poznaniu. Od kilkunastu lat staramy się sprostać każdemu życzeniu naszych klientów i z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Każdy budujący dom lub remontujący mieszkanie szuka doskonałego rozwiązania w kwestii nowych okien. Kierując się do naszej firmy otrzymasz fachowe i profesjonalne doradztwo, wycenę okien, drzwi, bram czy rolet.

 

Jakie wybrać okna? Jaka jest różnica między HST a PSK? Jakie rolety? A może żaluzje fasadowe? Jakie drzwi zewnętrzne? Jaka brama? Jak działa system Somfy TaHoma?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura

Również wirtualnie:

PARTER - https://tinyurl.com/ycdge8ff

PIĘTRO - https://tinyurl.com/y9dowdyy

Na wszystkie pytania odpowiedzą nasi doradcy. Zapraszamy do kontaktu 🙂

W ciągu dekady zamontowaliśmy wiele okien czym zyskaliśmy wdzięczność wielu ludzi, a najlepszym tego dowodem są Klienci z polecenia.  Współpracujemy z wieloma firmami z branży, które odgrywają ważną rolę na rynku. Są to m.in. , Deceuninck (Okna Poznań Deceuninck), Alsecco – producenci okien, Hormann – producent bram segmentowych, Wikęd, Selt - żaluzje zewnętrzne, Hörmann – producent doskonałych drzwi. Wzajemna wieloletnia współpraca pozwoliła wypracować solidne relacje handlowe, a ciągła wymiana doświadczeń permanentnie wpływa na poprawę jakości świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferowane przez nas produkty pozwolą zrealizować marzenia wielu z Państwa. Montaż stolarki okiennej w bliźniaku, domu jednorodzinnym, domu pasywnym, energooszczędnym nie stanowi dla nas żadnego problemu. Z dnia na dzień galeria ulega powiększeniu tak jak zadowolenie naszych klientów. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej firmy. Komfort i bezpieczeństwo inwestycji popieramy produktami z najwyższej półki, profesjonalnym montażem oraz fachową i miłą obsługą zarówno przed jak i po sprzedażową. Okna Poznań to nasza domena!

Nasi Partnerzy