Okna PCV Poznań Deceuninck

 

Okna PCV Deceuninck Poznań

 

Okna Poznań PCV Deceuninck i drzwi PCV Poznań od zawsze były znane ze swojej wytrzymałości i doskonałej wydajności. Jednak pod względem nowoczesnego, smukłego wyglądu, to aluminium uzyskiwało wyższe wyniki. To się zmieniło, gdy Deceuninck wprowadził serię Elegant. Profile PVC jeszcze nigdy nie wyglądały tak nowocześnie i minimalistycznie!

Systemy okienne PCV i Aluminium Poznań – perfekcyjne połączenie designu i technologii w jednym projekcie budowlanym

SYSTEM OKIENNY ELEGANT - więcej światła

Okna Poznań PCV Deceuninck o wyjątkowo cienkich profilach Elegante zapewniają jeszcze więcej światła w pomieszczeniach. Specjalna technologia wklejania szyb umożliwia budowę szczególnie dużych, a jednocześnie stabilnych i bezpiecznych okien, dzięki którym możemy pięknie nasłonecznić wnętrza. Duże okna tworzą jasną przestrzeń i tym samym przyjazną atmosferę w domu

Systemy okienne PCV – perfekcyjne połączenie designu i technologii w jednym projekcie budowlanym

DECEUNINCK ELEGANT - to system eleganckich profili o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Doskonała wartość izolacji termicznej Uf 0,93 w / m2k i niska głębokość profilu wynosząca zaledwie 76 mm gwarantują maksymalny efekt zarówno w nowych budynkach, jak i tych remontowanych. W procesie produkcji profili wykorzystywany jest przyjazny dla środowiska materiał z recyklingu EcoPowerCore. W rezultacie Elegant ustanawia także nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Doskonała technologia z pionierskim wzornictwem

Dzięki wąskiemu, smukłemu wyglądowi w połączeniu z sześciennym, kątowym systemem listew przyszybowych Elegant to zupełnie nowa generacja designerskich okien. Od strony wizualnej okna aluminiowe praktycznie wyglądają tak samo - oba nadają domom stylowy, elegancki, nowoczesny wygląd. Z tego powodu system jest praktyczną, ekologiczną alternatywą lub uzupełnieniem dla okien aluminiowych.

Okna Poznań PCV Deceuninck i drzwi PCV od zawsze były znane ze swojej wytrzymałości i doskonałej wydajności. Jednak pod względem nowoczesnego, smukłego wyglądu, to aluminium uzyskiwało wyższe wyniki. To się zmieniło, gdy Deceuninck wprowadził serię Elegant. Profile PVC jeszcze nigdy nie wyglądały tak nowocześnie i minimalistycznie!

 

Nasi Partnerzy