Schuco Poznań CT 70 Classic

Okna Schuco Poznań CT 70 prospekt

Schuco CLASSIC CT 70 to okienno – drzwiowy system Schuco wykonany w technologii 5- cio komorowej, spełniający wysokie wymagania. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własnościami ciepłochronnymi przy stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu oraz niezlicowanym z ościeżnicą wariantem skrzydła. System daje możliwość wyboru ok.20 oklein imitujących różne gatunki drewna, a także szeroką gamę kolorystyki uniwersalnej.
Wytrzymałe profile stalowe o grubych ściankach umieszczone wewnątrz ościeżnicy (stal zamknięta) i skrzydła (stal dodatkowo zamknięta), zapewniają wysoką stabilność i trwałość okien.
Cechy systemu:

  • szer. ramy 70 mm, szer. skrzydła 70 mm
  • skrzydło jest wyraźnie przesunięte względem ościeżnicy
  • nowoczesne jasno-szare uszczelki EPDM w białych profilach, czarne uszczelki EPDM w profilach okleinowanych
  • wąska widoczna część ramy – standardowa kombinacja profili ościeżnica/skrzydło 120mm
  • w zależności od kombinacji profili i szyb, można osiągnąć wartość Uw od 1,2-1,3 W/m2K przy standardowej szybie Ug=1,1W/m2K
  • optymalny stosunek właściwości ciepłochronnych i sztywności

Wraz z systemem SCHUCO CT 70 CLASSIC otrzymują Państwo okna, które po wielu latach będą działały tak dobrze, jak pierwszego dnia, są łatwe w utrzymaniu czystości i nie ulegają przebarwieniom – to dobra długoterminowa inwestycja gwarantująca zachowanie niezmiennych walorów estetycznych.

Schuco CT 70 Classic z szybą Ug=1,1 Wm2K Schuco CT 70 Classic z szybą Ug=0,7 Wm2K
Schuco CT 70 Classic z szybą Ug=1,1 W/m2K Schuco CT 70 Classic z szybą Ug=0,7 W/m2K